Σημαντική Ανακοίνωση: Αλλαγή εβδομαδιαίου προγράμματος από αύριο!

Posted on

Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα μαθημάτων αλλάζει. Από αύριο Παρασκευή 1η Μαρτίου (και καλό μήνα!) θα ισχύσει το νέο πρόγραμμα. Για να το δείτε, πηγαίνετε στη στήλη “ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ” στην αρχική σελίδα και … READ MORE …

Γ3 – ΝΕΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (από 1η Μαρτίου 2019)

Posted on

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Γ3 ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η Γουβιά Ματζιώρου Ξανθουδάκης Μπαχούρου Ξανθουδάκης 2η Βαϊανού Αλαγιάννης Ξανθουδάκης Μήτσας Γουβιά 3η Ματζιώρου Διαμαντάκου Μερμίγκη/Δράμπαλου Μερμίγκη/Δράμπαλου Καριτζή 4η Ξανθουδάκης Ψυρούκη/Τασιοπούλου/Μωραΐτη … READ MORE …

Γ2 – ΝΕΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (από 1η Μαρτίου 2019)

Posted on

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Γ2 ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η Ματζιώρου Αλαγιάννης Μπαχούρου Γουβιά Αλαγιάννης 2η Ψυρούκη/Τασιοπούλου Ξανθουδάκης Βαϊανού Παπαδάκης Ξανθουδάκης 3η Μερμίγκη/Δράμπαλου Ψυρούκη/Τασιοπούλου Διαμαντάκου Μήτσας Μπαχούρου 4η Παλιούρας Ματζιώρου … READ MORE …

Γ1 – ΝΕΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (από 1η Μαρτίου 2019)

Posted on

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Γ1 ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η Βαϊανού Ξανθουδάκης Γουβιά Αλαγιάννης Παλιούρας 2η Μήτσας Παπαδάκης Αλαγιάννης Γουβιά Αλαγιάννης 3η Ξανθουδάκης Ξανθουδάκης Μήτσας Ματζιώρου Ξανθουδάκης 4η Μπαχούρου Ψυρούκη/Τασιοπούλου/Μωραΐτη … READ MORE …

Β3 – ΝΕΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (από1η Μαρτίου 2019)

Posted on

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Β3 ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η Μελιδόνη Ψυρούκη/Τασιοπούλου Βαϊανού Δράμπαλου/Λέντα Δράμπαλου/Λέντα 2η Ξανθουδάκης Μελιδόνη Γουβιά Παπατρέχα Μήτσας 3η Ψυρούκη/Τασιοπούλου Γ. Λαμπρόπουλος (Μαθηματικά) Γ. Λαμπρόπουλος (Μαθηματικά) Γουβιά … READ MORE …

Β2 – ΝΕΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (από 1η Μαρτίου 2019)

Posted on

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Β2 ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η Μήτσας Ψυρούκη/Τασιοπούλου Αλαγιάννης Ξανθουδάκης Διαμαντάκου 2η Μελιδόνη Ματζιώρου Μερμίγκη/Δράμπαλου Ματζιώρου Π. Λαμπρόπουλος (Φυσική) 3η Ψυρούκη/Τασιοπούλου Αλαγιάννης Γουβιά Παλιούρας Παπατρέχα 4η … READ MORE …

Β1 – ΝΕΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (από 1η Μαρτίου 2019)

Posted on

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Β1 ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η Ξανθουδάκης Μελιδόνη Μήτσας Μήτσας Π. Λαμπρόπουλος (Φυσική) 2η Γουβιά Πατσουλέ Ματζιώρου Δράμπαλου/Λέντα Δράμπαλου/Λέντα 3η Βαϊανού Παπατρέχα Πατσουλέ Γ. Λαμπρόπουλος (Μαθηματικά) … READ MORE …